Edirne Belediye Bandosu Polonya’da

Edirne Belediye Bandosu Polonya Rybnik’te düzenlenecek olan 2016 Golden Lyre Festivali’ne katılmak üzere yolla çıktı.

Edirne Belediye Bandosu Polonya’da
  • 16 Haziran 2016 15.02
  • 0 yorum
  • 1.141 kez okundu

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Edirne Belediye Bandosu Polonya Rybnik’te düzenlenecek olan 2016 Golden Lyre Festivali’ne katılmak üzere yolla çıktı. Edirne Belediye Bandosu’nun başarısının her geçen giderek artığını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Bandosu’nun ününün sınırları aştığını söyledi.

Edirne Belediye Bandosu’nun, yurt içi ve yurt dışında düzenlenen birçok festivalde görev aldığını ifade eden Gürkan, bandonun adının tüm Balkanlarda duyurulduğunu söyledi. Edirne Belediye Bandosu’nun katıldığı birçok festivalde gösterdiği başarılı performansı ile dikkat çektiğine değinen Gürkan, “Gelen davet üzerine Edirne Belediye Bandosu 17-18-19 Haziran 2016 tarihlerinde Polonya Rybnik’te düzenlenecek olan 2016 Golden Lyre Festivali’ne katılmak üzere 33 kişilik ekiple yola çıktı. Bandomuz burada bir konser vererek, en güzel ezgileri Polonya halkı ile buluşturacak.” diye konuştu.

EdirneJetHaber Haber Merkezi

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.