23 nisan

Edirne Genelinde Sağanak Kar Yağışı Bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Edirne genelinde kar yağışı bekleniyor.

Edirne Genelinde Sağanak Kar Yağışı Bekleniyor
  • 27 Aralık 2016 0.14
  • 0 yorum
  • 5.105 kez okundu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre yılın son günlerinde Edirne’de kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü internet sitesinde yer alan bilgilere göre 29-30-31 Aralık 2016 günlerinde Edirne genelinde kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “27 Aralık gecesinden itibaren yurdumuz üzerinde etkili olan sisteme ilave olarak Balkanlar üzerinden gelen yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceğimiz tahmin ediliyor. Perşembe ve cuma günleri görülecek olan yağışların; Marmara’nın güney ve doğusu, Batı Karadeniz, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Doğu Anadolu’nun batısı ile Orta Karadeniz ve Doğu Akdeniz’in iç kesimlerinde kuvvetli ve yoğun kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor.” denildi.

HAVA TAHMİNLERİ

Edirne Merkez: 29 Aralık 2016 Perşembe günü hafif kar yağışlı; en düşük 0 derece, en yüksek 3 derece. 30 Aralık 2016 Cuma günü hafif kar yağışlı; en düşük -3 derece, en yüksek 2 derece. 31 Aralık Cumartesi günü kar yağışlı; en düşük -3 derece, en yüksek 3 derece.

Uzunköprü: 29 Aralık 2016 Perşembe günü hafif kar yağışlı; en düşük -1 derece, en yüksek 3 derece. 30 Aralık 2016 Cuma günü hafif kar yağışlı; en düşük -4 derece, en yüksek 1 derece. 31 Aralık Cumartesi günü kar yağışlı; en düşük -3 derece, en yüksek 3 derece.

Keşan: 29 Aralık 2016 Perşembe günü hafif kar yağışlı; en düşük -1 derece, en yüksek 3 derece. 30 Aralık 2016 Cuma günü hafif kar yağışlı; en düşük -2 derece, en yüksek 1 derece. 31 Aralık Cumartesi günü kar yağışlı; en düşük -3 derece, en yüksek 2 derece.

EJH


Son Güncellenme: 28.12.2016 16:00

Hava tahminlerini detaylı ve anlık olarak takip etmek için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.