Edirne Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Edirne Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
  • 12 Haziran 2015 16.11
  • 0 yorum
  • 968 kez okundu

Edirne Milletvekilleri, Edirne Adalet Sarayın’da mazbatalarını aldılar.

 CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan ile AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, dün Edirne Adalet Sarayı’nda mazbatalarını aldılar.

Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, dün saat 14.30 sularında Edirne Adalet Sarayı’nda kalabalık bir partili grubun eşliğinde mazbatalarını aldılar. Mazbatalarını aldıklarından dolayı mutluluk yaşadıklarını belirten Gaytancıoğlu ve Bircan, “Artık sizleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etmenin onurunu ve gururunu yaşayacağız. Verdiğiniz bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğimden, sizleri en iyi şekilde temsil edeceğimden ve gece gündüz çalışacağımdan asla şüpheniz olmasın. Tüm Edirneli hemşehrilerimize ve de Edirne Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerine teşekkür ediyoruz.” dedi. Daha sonra partililerle hatıra fotoğrafı çektirildi.

Büyük bir kalabalıkla Edirne Adliyesi’ne gelen Şemsettin Emir, mazbatasını aldıktan sonra, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Seçim boyunca halkı uyararak, istikrara oy verilmesini istediğini dile getiren Şemsettin Emir, “AK Parti yine Türkiye’de birinci parti çıkmıştır. Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. AK Parti’ye oy verenlere teşekkür eden Şemsettin Emir, bundan sonra tüm Edirne’nin milletvekili olduğunu ve Edirne için canla başla çalışacağını bildirdi. Emir, “Edirne için canla başla çalışacağım. Zalime karşı mazlumun yanında  yer alacağım. Tüm Edirne bunu böyle bilsin.” şeklinde konuştu, ardından isteyen vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.