Eğitime Kar Engeli

Edirne’de olumsuz hava koşulları ve yollarda buzlanma sebebiyle eğitim öğretime 1 gün daha ara verildi.

Eğitime Kar Engeli
  • 11 Ocak 2017 15.51
  • 0 yorum
  • 3.552 kez okundu

Edirne’de etkisini gösteren yoğun kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve yollarda buzlanma sebebiyle eğitim öğretime 1 gün daha ara verildiği açıklandı.

Edirne Merkez ve ilçelerinde, Valilik kararıyla 6 Ocak Cuma (yarım gün), 9 Ocak Pazartesi, 10 Ocak Salı, 11 Ocak Çarşamba günleri ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında eğitim öğretime ara verilmişti. Trakya Üniversitesi Senatosunun aldığı kararla 11 Ocak Çarşamba günü üniversitede de eğitim öğretime ara verilmişti.

Edirne Valiliğinden yapılan duyuruda, 12 Ocak Perşembe günü de Edirne Merkez ve ilçelerinde ilk ve orta dereceli okul ve kurumlarda eğitim öğretime ara verildiği açıklandı. Ayrıca kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personelin idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre 12 Ocak Perşembe günü kentte hava en yüksek 0 derece, en düşük -11 derece olacak. Hava sıcaklıkları cuma gününden itibaren sıfırın üstüne çıkmaya başlayacak.

EJH

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.