Fenerbahçe Edirne’den Arsa Aldı

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi sitesinden yaptığı açıklamada Edirne merkezde 16 bin 800 metrekarelik araziyi 1 milyon 512 bin TL karşılığında satın aldığını duyurdu.

Fenerbahçe Edirne’den Arsa Aldı
  • 05 Aralık 2015 12.39
  • 0 yorum
  • 1.147 kez okundu

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklama göre, ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi kapsamında Edirne merkezden bir arsa alındı.

Edirne merkezde 16 bin 800 metrekarelik araziyi 1 milyon 512 bin TL karşılığında satın alındığı duyurulan açıklamada araziler üzerine ev ve sosyal tesisler inşa edileceği belirtildi. “Hedef 1 Milyon Üye projemiz kapsamında Edirne’de bir arsa daha satın alındı” başlığıyla duyurulan açıklamada şöyle denildi: “Kulübümüzün en önemli projelerinden biri olan Hedef 1 Milyon Üye kapsamında, Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği, hedeflenen “Fenerbahçe Evleri” projesi için 1 arsa daha satın aldı. Edirne Merkez’de, 16.800 metrekarelik arazi, 1.512.000 TL karşılığında, Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği tarafından satın alındı. Hedef 1 Milyon Üye projemizin en önemli parçalarından biri olan “Fenerbahçe Evleri” projesiyle kulübümüz, satın alınan bu araziler üzerine Fenerbahçe Evleri ve Sosyal Tesisler inşa etmeyi planlamaktadır.”

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.