Gürkan’dan Baro Başkanı Yıldırım Açıklaması

Gürkan’dan Baro Başkanı Yıldırım Açıklaması
  • 27 Aralık 2016 10.55
  • 0 yorum
  • 1.266 kez okundu

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir süredir sosyal medya hesabı üzerinden şahsı ve Edirne Belediyesi hakkında yayınlar yaparak iftiralar atan Edirne Baro Başkanı Özgür Yıldırım hakkında şikayetçi olunması için avukatlarını görevlendirdiğini açıkladı.
Başkan Gürkan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:

“EDİRNE KAMUOYUNA; Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım bir süredir şahsım ve belediyemiz hakkında sürekli olarak yayınlar yapmakta, mesnetsiz iftiralar atmakta, hakaretler etmektedir. Açıklamalarıyla şahsımı, Edirne’mizi ve etkinliklerimizi hedef göstermektedir. Bu güne dek kendisiyle muhatap olmadım, cevap vermedim. Ancak, Özgür Yıldırım dozu her gün artan iftira ve hakaretlerine devam etmektedir.
Bu nedenle, bu sabah avukatlarımı ilgili hakkında Cumhuriyet Savcılığına şikayetçi olunması için görevlendirdim. Saygılarımla”

EJH

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.