Gürkan’dan Sedefçi’ye Yanıt

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan, eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi’ye yanıt geldi: “Herhalde kendisi başka şehirde yaşıyor”.

Gürkan’dan Sedefçi’ye Yanıt
  • 11 Ocak 2017 0.36
  • 0 yorum
  • 2.228 kez okundu

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan, eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi’ye yanıt geldi: “Herhalde kendisi başka şehirde yaşıyor”.

1989-1999 ve 2004-2014 yılları arasında, toplam 20 yıl Edirne’de belediye başkanlığı görevini yürüten Hamdi Sedefçi, Recep Gürkan başkanlığındaki belediye yönetimini hedef aldığı mesajında, “Başkanlığım döneminde daha yoğun kar yağışlarının o zamanki imkanlara rağmen üstesinden gelmiştik. Sanırım mevcut belediye yönetimi bu işi bu akşam beceremediğini kabul etti. Hastane yolları bile kapalıymış. Halkımızın mağdur olmaması için beni arayabilir, tecrübelerimden faydalanabilirsiniz. Edirne için elimden geleni yapmaya hazırım. Belediyedeki yetkili arkadaşlar arayıp yardım alabilir, telefonlarım açık, adresim belli.” demişti.

GÜRKAN’DAN YANIT: “KENDİNİ BİLMEZ BİR YALANCIYA”

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi’nin kendisini hedef alan açıklamasına yanıt verdi. Gürkan, “Kendini bilmez bir yalancıya” şeklinde başladığı yanıtında, “Herhalde kendisi başka şehirde yaşıyor. Cuma gününden beri hiçbir yol kapalı değil. Kendisinden isteyeceğimiz bir yeteneği yok.” dedi.

EJH

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.