Keşanspor’a Kayyum Mu Atanıyor?

Kamuoyunda Keşanspor yönetimine bir kayyum heyeti atandığı veya atanacağı iddialarıyla çalkalanıyor.

Keşanspor’a Kayyum Mu Atanıyor?
  • 25 Mayıs 2016 17.35
  • 0 yorum
  • 976 kez okundu

2015-2016 sezonunda Edirne Süper Amatör Lig’den yönetim kurulunun kararı neticesinde çekilen ve maçlara çıkmayan Keşanspor’da 27 eski yöneticinin yargılanmaya başlanılmasının ardından,şimdi de kamuoyu, kulüp yönetimine bir kayyum heyeti atandığı veya atanacağı iddialarıyla çalkalanıyor.

Başkan Mustafa Çelik ve Keşanspor’da görev yapan 26 yönetici 3 Mayıs 2016 tarihinde Keşan’da mahkemeye çıktılar. Bu duruşmada hakimin mevcut Keşanspor Yönetim Kurulu yerine kayyum heyetinin oluşturulmaya çalıştığı öğrenildi. Kayyum heyetine kimlerin atandığı veya atamanın ne zaman yapılacağı ve bundan sonra Keşanspor’da neler yaşanacağı spor kamuoyunda merakla bekleniyor. Sporseverler kamuoyuna bu konuda gerekli açıklamaların yapılması gerektiğini dile getirdiler. (Keşan Postası)

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.