Kılıçdaroğlu’na Kırkpınar Daveti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu yıl 655’incisi gerçekleştirilecek Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet edildi. Kılıçdaroğlu, Edirne’ye gelmeyi çok arzu ettiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’na Kırkpınar Daveti
  • 13 Temmuz 2016 15.29
  • 0 yorum
  • 822 kez okundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 18-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet edildi. Kılıçdaroğlu, Edirne’ye gelmeyi çok arzu ettiğini söyledi.

Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 655’inci Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ve CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Kırkpınar’a devlet protokolünü davet etmek için Ankara’ya gittiklerini ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilk olarak Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, Kırmızı Dipli Mum ile Kırkpınar’a davet ettiklerini söyledi.

kilicdaroglukirkpinardaveti1

Kılıçdaroğu ile Edirne’de gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da sohbet etme imkanı bulduklarına değinen Gürkan, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne’yi çok sevdiğini, programı uygun olursa Kırkpınar’a geleceğini söyledi. Ayrıca bizim aracılığımızla Edirnelilere selamlarını iletti.” dedi.

EdirneJetHaber Haber Merkezi

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.