Kırkpınar Koşusu 27 Mayıs’ta

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu, 27 Mayıs 2016 Cuma günü İstanbul Hipodromu’nda gerçekleşecek.

Kırkpınar Koşusu 27 Mayıs’ta
  • 25 Mayıs 2016 17.25
  • 0 yorum
  • 932 kez okundu

Edirne Belediye Başkanlığının girişimleri ile bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu, 27 Mayıs 2016 Cuma günü Saat 17.45’de İstanbul Hipodromu’nda gerçekleşecek.

Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu ile Ata Sporları köprüsü kurulduğunu ve Kırkpınar Yağlı Güreşleri içinde bir farkındalık yarattıklarını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Hipodromu’nda dört yaşlı Arap atlarının katıldığı 2. Koşu’nun 27 Mayıs 2016 Cuma Günü Saat 17.45’de düzenleneceğini belirtti. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu’nda Aynatınaz, Despot, İzşan,Kara Turbo, Montego, Saraybosna isimli atlar yarışacak.

EdirneJetHaber Haber Merkezi

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.