$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,57
€ EURO → Alış: 3,99 / Satış: 4,01

Altyapı Çalışma Sahası Hakkında Uyarı

Şehir genelinde yürütülen altyapı çalışmalarında üstü geçici olarak kapatılan alanların üzerine araç parkı yapılmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Altyapı Çalışma Sahası Hakkında Uyarı
  • 29 Ağustos 2016 16.29
  • 0 yorum
  • 898 kez okundu

Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ tarafından şehir genelinde yürütülen altyapı çalışmalarında üstü geçici olarak kapatılan alanların üzerine araç parkı yapılmaması konusunda uyarıda bulundu.

Çorlu’nun ana arterleri ve ara sokaklarında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ tarafından yapılan altyapı çalışmalarının kısmen tamamlanan bölgelerinde çalışma sahalarının ulaşımın aksamaması için geçici olarak kapatıldığını belirten Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, güzergahlara ve geçici olarak kapatılan altyapı çalışmalarının üzerine araç parkı yapılmaması gerektiğini söyleyerek vatandaşları uyardı.

corlualtyapi1

Altyapı çalışmalarının devam ettiğini ve kazılan alanların geçici olarak kapatıldığını hatırlatan Başkan Sarıkurt, “Bilindiği üzere Çorlu’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ tarafından başlatılan altyapı çalışmaları devam ediyor. Yollarda yapılan kazı çalışmaları, hatların döşenmesinin ardından geçici olarak kapatılıyor. Buradaki amacımız vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlığı en aza indirgemek. Bu kapsamda üzeri kum ve kısmi asfalt ile geçici olarak kapatılan altyapı çalışmalarının bulunduğu alanlara araç parkı yapılmasını doğru bulmuyoruz. Çünkü bu alanda zemin sıkıştırılmış değil ve özellikle yağışla birlikte çökme yaşanabilir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için uyarılarımızı göz önüne almalarını rica ediyor, verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü tekrar özür diliyoruz.” dedi.

EDİRNEJETHABER HABER MERKEZİ

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.