$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,57
€ EURO → Alış: 3,99 / Satış: 4,01

Çorlu Belediyesi Uyardı: İtibar Etmeyiniz

Çorlu Belediyesi, belediye başkanı ve başkan yardımcılarının adları kullanılarak vatandaşları dolandırmaya çalışanlara karşı uyarıda bulundu.

Çorlu Belediyesi Uyardı: İtibar Etmeyiniz
  • 11 Ağustos 2016 15.48
  • 0 yorum
  • 860 kez okundu

Çorlu Belediyesi, belediye başkanı ve başkan yardımcılarının adları kullanılarak vatandaşları dolandırmaya çalışanlara karşı uyarıda bulundu.

Çorlu Belediyesinden konuyla ilgili olarak, “Çorlu Belediye Başkanı ve başkan yardımcılarının adını kullanarak bazı kurum ve kuruluşlar ile iş adamlarından telefonla maddi yardım talebinde bulunulduğu öğrenilmiştir. Çorlu Belediye Başkanı veya yardımcılarının, bu konuda geçmişten günümüze hiçbir yardım talebi olmamıştır. Bu tür taleplerin kişilerin duygularını istismar ederek dolandırıcılık amacıyla yapıldığı düşünülmekte ve tespit edilenlerle ilgili gerekli şikayetler, ilgili mercilere yapılmaktadır. Bu tür taleplere itibar edilmemesi ve benzer girişimleri belediyemize veya Kolluk Kuvvetlerimize bildirmesinin uygun olacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi.

EdirneJetHaber Haber Merkezi

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.