$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 3,98 / Satış: 4,00

Enez Belediyesi, Gelir Kaynağı Yazlıkçıları ‘Hamal’ Olarak Görüyor!

Enez Belediye Başkanı AK Partili Abdullah Bostancı, belediyenin gelir kaynağı yazlıkçılara ‘hamal’ dedi.

Enez Belediyesi, Gelir Kaynağı Yazlıkçıları ‘Hamal’ Olarak Görüyor!
 • 10 Temmuz 2016 1.23
 • 47 yorum
 • 9.126 kez okundu

09 Temmuz 2016 Cumartesi günü Enez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çevre temizliği etkinliğinde Enez Belediye Başkanı AK Partili Abdullah Bostancı’nın söyledikleri dikkat çekti.

Belediye Başkanı Bostancı, belediyenin gelir kaynağı olan yazlıkçılara ‘hamal’ dedi.

Zabıta ekipleri, konuşmaları ve tartışmaları kayıt altına almamızı istemedi. Video kaydını durdurduktan sonra tanımadığımız birisi, “Sizin yetkiniz var mı burada video kaydetmeye? O kameraları bir daha sakın görmeyeyim.” dedi. Herkese açık bir alanda, bir vatandaş olarak kayıt yapamaz mıyız?

PLATİN DERE’DEN KÖTÜ KOKU GELİP GELMEDİĞİNİ HALKA SORDUK. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. adnan koşar dedi ki:

  bu zihniyet hep böyle kendisine oy verenlere kimi koyun der kimi zaman ise hamal. ama bende bazen onların bu sözlerini haklı buluyorum. zira bunlar bu şekilde insanlara davranmasına işini yapmamasına rağmen hala bu zihniyette birileri seçiliyorsa bunlara oy verenler kendi konumlarını bunların gözünde ne olduklarını anlamalılar

 2. cetin vardar dedi ki:

  Bu herif CHPli idi akp ye geçti dar köprüde villaları vardı .Ha..başlığa gelelim hamal olarak görmezler?sağmal inek olarak görürler..

 3. Mehmet Ünal Şenyurt dedi ki:

  Şimdi geçtik oradan… Dere berbat kokuyor… Fizik mühendisi ve eczacı imiş başkan… Dolayısıyla uzmanlık alanı arıtma imiş… Çevre, makina ve kimya mühendislerinin formasyon alanında bilirdim ben hep… Boşuna okumuşlar oysa…. Haha… Başkan on üç gün Almanya’da görüp uzman olmuş… Ama burnu koku almıyor… Elektronik burun taktırması lazım sanki… Bir göz ve burun problemi var bu başkanın….

 4. Anonim dedi ki:

  30 yıl başkanlık yaptım diyor… Bi o partiden bi bu partiden yapmış ama hiçbir şey becerememiş hayatı boyunca…

  1. Türker Korkmaz dedi ki:

   Öncelikle herkese iyi günler dileriz.Gönül ister ki böyle tatsız durumlar hiçbir zaman yaşanmasa.Herseyden önce belediyemiz insan odakli calismakta,yani sizler icin hizmet vermeyi kendine bir gönül borcu bilmektedir.Dünkü yaşanan olayla ilgili kanaatimiz ise şudur; Yapilan kamera kayitlarinda Sayin Başkanimizin son sözleri yer almadigi için durumu ne olursa olsun olumlu sonuclandirmak istedigi eksik kalmistir.Ve durumun provakasyon amacli kulanildigi tespit edilmistir.Aritma tesisi konusunda Sayin Başkanimiz diger hizmetlerde oldugu gibi bizzat kendisi denetlemektedir.Ayrica Sayin Baskanimiz iki dönem CHP’den ve bu dönemde AK PARTI’den adayligini koyarak üç dönem vatandaşlarimizin takdiriyle hizmete hak kazanmistir.Yani burda parti ile ilgili bir durum söz konusu degildir.En güzel günlerde beraber olmak dilegiyle.Türker Korkmaz.Enez Belediyesi.Halkla Iliskiler ve Basin Departmani.

   1. Anıl ŞENYURT Anıl ŞENYURT dedi ki:

    Belediye kamerayı kapatmamızı istediğinden ve bizi zorladığından dolayı sonraki konuşmaları kayıt altına alamadık. Görüntüleri yerel ve ulusal basına vermek için hazırlıkları yaptık. Kararı Türkiye verecek. Zaten tepkiler sosyal medyada büyüyor. Elimizde birkaç video daha bulunuyor. O videolardan birinde sayın başkanınız “Ben 30 senedir belediye başkanıyım bu memlekette” diyor. Ama siz henüz üçüncü dönem olduğunu söylüyorsunuz. Kime inanalım bilemedik. Çok isterseniz o videoyu da yükleriz.

    Çevre temizliği etkinliğinin de gösteriş amaçlı yapıldığını düşünüyoruz. Etkinlik çok kısa sürdü ve çok küçük bir alanda yapıldı.

    Arıtma konusunu bir kenara koyun. Başkana söyleyin lunaparkın yanındaki derenin yanından bir geçsin. Eğer burnu varsa o kötü kokuyu alacaktır. Sayın başkanınız, videodaki vatandaşa mesleğini soruyor. Sanki kendisi bu işin profesörüymüş gibi. Altı üstü birkaç gün eğitim almış. Birkaç günlük eğitimle öğrenilecek iş mi bu? Videodaki vatandaş, Enez’de yaşayan birisi olarak görüşlerini dile getiriyor. Deredeki kötü kokuyu almak için bu işin eğitimini almış olmaya gerek yok diye düşünüyoruz. Koku almak için bir adet burun yeterli.

    Anıl ŞENYURT
    EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi

    1. Türker Korkmaz dedi ki:

     Merhaba Anıl Bey,
     Başkanımızın 30 yıldan kastettiği o kadar süredir bu hizmette bulunduğuydu.Evet doğru ortalama 30 yıldır Başkanımız bu hizmetin içinde.
     Çevre temizliği etkinliği kesinlikle gösteriş amaçlı yapılmadı.Amaç tabi ki komple sahili temizlemekte değildi.Burada ki amaç sadece bilinç oluşturmaktı.
     İyi günler dilerim.
     Türker Korkmaz
     Enez Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basın Departmanı

     1. Anıl ŞENYURT (EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi) Anıl ŞENYURT (EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi) dedi ki:

      Program sonrasında birkaç kişiye sorduk ve etkinliğin çok kısa sürdüğünü söylediler. Bir vatandaş, bize “Belediye başkanı ‘Hadi bu kadar yeter, çay içmeye gidelim.’ demeseydi ne güzel temizlemeye devam edecektik. En azından biraz daha.” dedi. Gelişigüzel söylemiyoruz bunları.

     2. panu ALGÖZ dedi ki:

      Gösteriş için yapılmadıysa ve ben haksızdıysam ısrarla istememe rağmen neden derenin olduğu sahile gidilmedi de tersi istikamete yöneldiniz????

   2. Anonim dedi ki:

    Parti konusunda henüz sağlıklı bir sonuç yakalayamamış… Zıt iki parti arasında gelip gitmiş.. Belki zamanla oturur düşünceleri… Ortamı geren ve hakaret eden başkan olmuş… Vatandaşa demediğini bırakmamış…. Başkandan başka kimse olayı provakate etmemiş… Konuyu ve kamerayı zorla kapattırmış… Kamera açık olsa sonunu hep birlikte görürdük… Açık olan kısımda başkan yeterince tatmin edici cevaplar vermiş…

   3. Ethem oral dedi ki:

    Sevgili kardeşim sen zaten kurulmuş saat gibisin senin bu konuda yorum yapman cevap vermek gibi bir lüksün yok

   4. panu ALGÖZ dedi ki:

    son sözü neydi kardeşim. Söyleyeyim:
    Arıtma işi TAMAM şimdi sırada Yeşillendirmede yani MAKYAJDA…, Beni çıldırtan da buydu..
    Eksikleri tamamlama sözü vereceğine diplomalarını sayıyor. Ben Özderya Sitesinin girişindeyim. Başkanın çok sevdiği o Diplomalarını alıp gelsin bakalım Hangimizinki fazla..

    1. panu ALGÖZ dedi ki:

     Türker Kardeşim ben Enezi sevdiğim için ordayım siz maaşınız için ordasınız. Orayı size bırakmayacağım. O denizi Mahvetmenize seyirci kalmayacağım

  2. Türker Korkmaz dedi ki:

   Merhaba,

   Tüm eleştirilere tabi ki saygımız sonsuz. Lakin hiçbir şey yapılmadığını söylemek iyi niyetli düşünülecek olursa ; başarılan projelerden gerçekten haberdar olmadığınızı gösterir.

   Saygılarımızla,
   Türker Korkmaz
   Enez Belediyesi
   Halkla İlişkiler ve Basın

   1. Anıl ŞENYURT (EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi) Anıl ŞENYURT (EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi) dedi ki:

    Türker bey, geçtiğimiz günlerde belediyeden icraatları içeren bir kitapçık aldık ancak yazım hatalarından okuyamadık. Bu yüzden biz de bilmiyoruz başarılan projelerinizi. Noktadan sonra ve özel isimlerde bile büyük harf kullanmamışsınız. Böyle bir kitapçık yaparken biraz dikkat edin derim. Bu benim kişisel görüşümdür.

   2. panu ALGÖZ dedi ki:

    bir nolu proje DENİZİN KORUNMASI olmalıdır . Enez Denizi varsa vardır. Denizi bitirdiğinizde toplantıda da dedim. ALIN ENEZİ BAŞINIZA ÇALIN

 5. Mehmet Alev Okalaner dedi ki:

  Yazıklar olsun

 6. Ebru Alkın dedi ki:

  Bunu yillar once chp.baskanlik yapmis .sonra malesefki güc ikdirar akp.gecince ona geçen baskan mi söylemis.

 7. Nihal Göçer dedi ki:

  Cok dogru soylemis getcekten hamaliz foseptik kokulari,toz toprak icinde yuruyusler,marketlerden orman icine ceklien elektrik kablolari ve yakilan mangallar ,esnafin fiyatlari sisirmeleri

 8. Mehmet Özkaynak dedi ki:

  Yazıklar olsun .Hakaret etmek Fıtratlarında var.

 9. Sonerazer Sammer dedi ki:

  yediği kaba sicmak bu olsa gerek.. Bir hikaye vardı babası oğluna
  padisahmi olamazsın belidiye baskanimi olamazsın demedim diyordu . adam olmazsın dedim diyordu sanki

 10. Bulent Tekcan dedi ki:

  Ben belediye başkanıyım müsade et ha hemde vatandaş konuşurken. Eczacının işimiymiş arıtmanın nasıl olacağını vatandaşa açıklamak Yandaşlar koruma gibi masaya yakın diğerleri itilmiş kenara. Önce edep adap, yazık olmuş oraya giden insanların günlerine.

 11. Ainos dedi ki:

  Sağmal inek olarak görüyor kesinlikle. Herşeyi yazlıkçılara yükleyip verin paraları diyor. Ama ne düzen var ne de ileri görüşlülük sahilde. Kendine pay çıkarsın kalsın yeter.

 12. Ainos dedi ki:

  Hamal olarak gör sonra Çek’im yapılmasına izin verme. Çekim yapılmasına karışan kişiyide tanıyorum etrafında yalaka olarak destek çıkan kişileride. Yazık diyorum sadece. Bu güzel Enezimizi bu hale sokanlara yazık diyorum.

 13. Anonim dedi ki:

  13 gün amerikada kurs almış ya arıtma kursu sanırım kurstata başka şeylerle ilgilenmiş bir işe yaramamış yazık!!! Çok havalanmış ama icraat yok belediye olarak yazlıkçılardan tonlarca para toplamaktan başka … Belediye tarafından yok ilaçlama yok yol yapma yok zart vergisi yok zurt vergisi olarak topladığı paralar gerçek yerlerine ulaşsaydı enez cennet olurdu cennet çöplük değil :((( ye başkanım ve yandaşları yiyin yazlıkçı hamallarınız hala enezde

 14. Meral Göçer dedi ki:

  Masallah tebrik ederim ne guzel soylemis sn.baskan
  AYIPTIR .AYIP YAKISMAMIS BU HITAP BASKANA..

 15. Enez Belediyesi dedi ki:

  Enez Kartopu gönüllüleri Gurubu Derneği Tam bir siyasi dernek gibi çalışıyor. Enez de Meydanlarda siyaset yapamayan bazılarıda bu derneğin arkasına sığınarak iyi niyetli insanları kullarak kendini gündeme getirerek siyaset yapmaya çalışıyor.Deyim yerindeyse Eski Harmanlıkta KIRPI arıyor Geçmişi karanlık olanlar zamanla kendini unutturup başka adlar altında dernekler altında birilerini kullarak ortaya çıkmaya çalışırlar Ortaya çıkıp açıkça siyaset yapmaları nı öneririm. KARTOPU Derneği yazılarıni dikkat lice okursak Enezi Severmis gibi görünüp siyasi Egolarini tatmini etmek uğruna Eneze zarar vermektedirler. geneliklede bunu bir kişi yapıyor. Tam tatilcilerin geleceği veya geldiği zaman 100 tane guzllgin içinden birtane olumsuzluğu carpitarak gündeme taşıyarak Enez turizmini baltalamaya çalışmaktadır Dünkü Enez Belediye sının Halkla çevre temizliği bilincini geliştirme ve çevre temizliği toplantısı da bunun Çok acik örneğidir 100 kişi çevre temizliği için toplanmış sadece bir kişi Ogunku toplantıyla alakası olmayan tamamen başka konular ile toplantıyı sabote etmeye kalktı işimizi yaptırmaya kalkıştı. 100 kişi nin olumlu hareketi yok kabul edilerek sadece bir kişinin gündemi saptirmak için yalan yanlış gündemle ilgisi olmayan PROKATİF hareti gündeme taşındı. Ayni toplantıda Günden dışı konuşmayalım Zaten kısa zamanda sahil sorunları ile ilgili geniş bir toplanti yapılacagi soylendi ve kışı bu kez kavga çıkarmak için nambaska bir konu ortaya attı onada cevap verild buna ramen. Eneze tatile gelen 100 -150 bin kişi ye Enez de olay varmış gibi Sanal haberleri yazan gündeme getirenle ri gerçekten Enezi seven Halkımıza havale ediyorum. .(yorumsuz).

  1. Ebru Alkın dedi ki:

   sahsim adina hic bir partiye üye degilim turkiyede tuttugum hicbir party yok.benim derdim sikintim evet belki enezli degilim ama yazlarini burda geciren sade bir vatandasim.onemli olaninda bu olmadigini dusunuyorum .benim istedigim tek sey yazlarimi gecirdigim bu yerde temiz bir cevre kirletilmemis bir deniz yazlikcilari kaziklamak icin beklemeyen esnaf gormek.enezi tercih etmemin tek amaci ist.yakin denizinin temiz havasinin gzl olmasi.bu yil geldigimde gordugum manzara toz bulutu olmus bir hava denize akan kanalizasyon ve kokladigim bu pis hava.

  2. Sadettin Vardar dedi ki:

   Nasıl kokmuyor yahu kafa mı buluyorsunuz?yoksa duyularınızı da mı kaybettiniz.

  3. Mehmet Alev Okalaner dedi ki:

   Enezli komşumuzu prokatif olarak değerlendirmeniz çok yanlış derenin kokusu ve görüntüsünü gören hepimizin sormak istediklerini sormuş sadece keşke Başkan daha tatmin edici cevap verseymiş daha akıllı yada daha eğitimli daha bilgili olduğundan bahsetmek yerine

  4. nihal göçer dedi ki:

   Kimse burda siyaset yapmiyor ..Bizler Kartopu gonullulerini tanimiyoruz sadece savunduklari tarafsiz,yapici ve aydinlatici ayrica bizlerde belirli duzeyde insanlariz onlarin sozlerine bakip itirazlarimizi sunacak kisiler degiliz..Ve her zamanda goruslerimizin arkasindan gidip menfaatlerimizi gozetmemis kisileriz.. Evet bireysel olarak bile bu konunun arkasindayiz.. Saygilar

   1. Meral Göçer dedi ki:

    AYNEN NIHAL HANIM.ONAYLIYORUM..

  5. Gül dedi ki:

   Ne kadar komik ne kadar cocuksu bir yorum yapmış ee daha ne beklenir belediyeden :))) sanal basın diyor ya görüntüleri izlemeden yapılan yorumla anca bu kadar basitce bir yorum olabilir.. Konu dışı demişsiniz ya tamda konu içi.. Vatandaş dereler kakuyor pislik var diyor fosseptikler denize boşaltılıyor diyor … Sanırım belediye çevre temizliğini sadece çer çöp toplamaktan ibaret olduğunu düşünüyor ne komik :)))) Haa enez kartopu gönüllüleri ne gelince hiçbirisini tanımam ama Enez için daha çok çalıştığını iyi şeyler yapmaya çalıştığını aklım olduğu için çok çok iyi görebiliyorum … Aylardır da takip ederim siyaset için değil nemalanmak için değil rant için değil eneze bağlı olduğu için sevdiği için bişeyler yapmaya çalıştığı açık … Ve ben bu konuya daha hassas davrandığı için çözümsüzlüklerre çözüm getirmeye çalıştığı için her türlü eleştiridede olgunca akıllıca cevaplar verebildiği için Enez Kartopu Gönüllüleri Derneği ni alkışlıyorum… Belediyeyide yıllarca bizi yazlıkçılar olarak sömürdüğü için vatandaşa kulak vermeyip azarladığı için çözümsüzlüklere daha da çözümsüzlükler kattığı için kınıyorum … Halk halka yaklaşımınızı görererek yorumlarınızı görerek havalesini yapacaktır elbet isteğiniz buysa !!!!(yorumsuz )

  6. Anıl ŞENYURT Anıl ŞENYURT dedi ki:

   Birkaç gün içerisinde tüm Türkiye gerçekleri görecek. Zaten herkes gördü gerçekleri, görmeyen bir tek belediye kaldı. Sahi, siz bu işin eğitimini almıştınız değil mi?

   Anıl ŞENYURT
   EdirneJetHaber İmtiyaz Sahibi

   1. panu ALGÖZ dedi ki:

    Anıl bey ben olayın HAMAL kahramanıyım.
    Sahilde beni herkes çöp toplarken görmüştür. Bu yüzden beni belediye mensubu sanırlar. Bundan da gocunmuyorum. sahili deki çöpler toplanır. Ama Denizi nasıl arıtabilirim ki. Hele de iş işten geçtikten sonra. Kamera çekimleri ve sosyal medyaya duyurunuz için çok teşekkürler-saygılar

  7. panu ALGÖZ dedi ki:

   Ben Provakatör değilim.
   PARA Or****ya, Diploma Cahile gösterilir. Tepkim Bunaydı.
   Ben şikayetimi anlatıyorum. O diplomalarını sayıyordu…
   Diploma sayısı olarak benden fazla sı yoktur. ÖZDERYA SİTESİNDE oturuyorum. istediği zaman gelsin sayalım

 16. Anonim dedi ki:

  Düzenin adamı bindiği arabaya ayak uydurur

 17. Ulaş Demiray dedi ki:

  Sayın Başkan, Keşke etrafındaki yalama ve yalakaların alkışları yerine Kartopu Derneği’ni oluşturan akıllı, bilgili, deneyimli, pek çoğu Enez’in kendi öz evlatları olan insanları yanına alabilseydin.. Kartopu yerine erkekçe-mertçe Ulaş Demiray’ın adını verebilseydin.. Sana şimdiden haber vereyim ki ben bir derneğin siyasete müdahil olmasına karşı değilim.Ama bu dernek çatısı altında siyaset yapılmadı.Kim yapıldı diyorsa örnek vermek, kanıtlamak zorundadır.. Yoksa onu”Zavallı” ilan ederim.. Ama bu Derneğimizin Enez’in sorunlarına ilgisiz kalmasını gerektirmez.. Kalmayacağız da.. Hele ben hiç kayıtsız kalmayacağım ve bu kenti yönetmeye layık olanların önünü açmak konusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimden geleni ardıma koymayacağım.. Uykuların kaçmasın diye şimdilik kenardan izliyorum.

 18. Cavit Mutlu dedi ki:

  Enez belediyesi yapılanları izlemekteyim belirli bir eğitime veya kültür düzeyi yüksek olan veya belirli bir siyasi görüşe sahip olupta bu görüşlerini buradaki sayfalra taşımayanları siz yaptığınız yorumlarla siyasete çekmeye çalışıyorsunuz. Mademki yapmış olduğunuz etkinlıikbir hizmetse bu etkinliğinizi kendi sayfanızda paylaşınki bizde yorumlarımızı sizin sayfanızda yapalım.Görüyorumki oradaki bir vatandaşın söylemlerine bile tahamüllünüz yok 3 gün almanyalara gidip bu iş öğreniliyorsa vay ki vay. Acaba bu tesisi belediye kendi imkanlarıylamı kurdu merak ediyorum

  1. Mehmet Ünal Şenyurt dedi ki:

   Tesisin kurulmasından ziyade çalıştırılması önemli…

 19. Suna Erdoğan dedi ki:

  Amerika’ya hangi ara gidip (devlet göndermiş, ifade etti) bu işin eğitimini almış? Almanya’ya da gitmiş. Sonradan, İngiltere de eklendi.. Sonuç: kokan ve denize verilen su. Eczacılık mesleğinin bu alanda yetkin olduğunu da öğrenmiş olduk hamdolsun. Partisinin insanları oy veren sürü olarak gördüğü bir yerel yöneticiden başka türlü davranış ve söylem de beklemek yanlış olur. E, bravo

 20. güney akman dedi ki:

  Enez’e 20-30 km yakında bir belde var, Yenikarpuzlu Beldesi. Ve bu belde de yaklaşık 6-7 yıl önce Biyolojik Arıtma Tesisi kuruldu. İLKOKUL MEZUNU, Asıl Mesleği KAMYONCULUK olan MHP’li bir Belediye Başkanı tarafından. Eğitim mutlaka şart fakat edep,haya da lazım, eleştiriyi hazmedebilmeliyiz. Enez de Altyapı yok, çevre temizliği yetersiz “tabi İller Bankasından gelen ödenek te 3.000 kişi civarından ödenmekte” bu da gözardı edilmemeli. Yazlıkcılardan fazlasıyla aidat vs ücretler alınıyorsa, doğal olarak hizmeti beklemeleri kaçınılmazdır. Enez’in her tarafı bakımsız, iktidarın gücünü arkasına almış bir belediye daha aktif olmalıdır. Örnek İpsala Belediyesi ve Mehmet KERMAN.
  Yanlıs bılıyorsam duzeltınız, Bu baskan dönemınde yıkılan BARAKA’ların molozları halen heryerde durmaktadır. Daha geçenlerde Limana yakın bir yerde molozlar da atılmış. Bir de o kısımda 1 tek Çöp Kutusu da yok. İstemeseler bile insanlar çöplerini sağa sola atabiliyor. Herşeye rağmen diploma çarpıştırmayı bırakıp insan odaklı çalışmak gerek, dünden bugünden daha iyi şeyler yapmak gerek… İNSANI yaşat ki DEVLET yaşasın sayın Başkan…

 21. Hasan Özkan dedi ki:

  50 yıllık solcuyu sırf enezde kazanmak için alırsan. Olacagi bu.yazik çok yazik

 22. Mehmet Alev Okalaner dedi ki:

  Enez belediyesi yazlıkçılardan şikayetçiyse neden yeni yapılara imar izni vermeye devam edip yazlıkçıların çoğalmasına izin veriyor

 23. panu ALGÖZ dedi ki:

  Ben iktisatçıyım evet keşke oda eczacılığı ile yetinseydi. Ama ben orada yaşıyorum. Provakatör değilim. ÖZDERYA SİTESİNDEYİM. Sonuna kadar musadele edeceğim. BANA HAKARET ETSENDE ben ordayım.

 24. panu ALGÖZ dedi ki:

  Enezi seviyorum. ona aşığım. çocuklarıma temiz bir ENEZ kalsın istiyorum HEPSİ BU

 25. panu ALGÖZ dedi ki:

  TUM ENEZİ AYAKLANDIRIP SENİ suyunun PH 7 olduğunu iddia ettiğin o dereye GETİRECEĞİM BAŞKAN.
  BUNU NOT AL

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.