$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 3,98 / Satış: 4,00

Toplu Sünnet ve Nikah Şöleni Kayıtları Başladı

Çerkezköy Belediyesinin sosyal dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet ve Nikah Şöleni kayıtları bu yıl da başladı.

Toplu Sünnet ve Nikah Şöleni Kayıtları Başladı
  • 28 Mayıs 2016 0.02
  • 0 yorum
  • 895 kez okundu

Çerkezköy Belediyesinin sosyal dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet ve Nikah Şöleni kayıtları bu yıl da başladı.

BAŞVURULAR HALK MASALARINA YAPILACAK

Çerkezköy Belediyesinin ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu Toplu Sünnet etkinliklerinin kayıtları başladı. İlçe sınırları içerinde ikamet eden 5-10 yaş aralığında bulunan (2006-2011 yılları arasında doğan) çocukların toplu sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlar, belediye halk masalarına müracaat ederek başvurularını yapabilecekler. Sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlar, 29 Temmuz tarihine kadar belediyeye gelerek başvurularını tamamlayacaklar.

KAYITLARI EVLENDİRME MEMURLUĞU ALACAK

Çerkezköy Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yaşayan gençlerimiz ve nikah yaptıramamış çiftlerimiz için her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ve vatandaşlarımızın da şahitliğinde yeni bir hayata adım attığı Toplu Nikah Töreni için de kayıtları almaya başladı. Çerkezköy Belediyesinin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirdiği nikah töreni için kayıt yaptıracak olan çiftlerimiz Çerkezköy Belediyesi Evlendirme Memurluğuna 29 Temmuz’a kadar şahsen müracaat ederek kayıtlarını yaptırabilecekler.

EdirneJetHaber Haber Merkezi

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Günümüzde hava durumunun önemi büyüktür. Hava durumuna bakarak o gün nasıl dışarı çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Haber sitemiz üzerinden Edirne hava durumunu takip edebilirsiniz. Edirne haber içerikleriyle gündemin nabzını tutabileceğiniz haber sitemizde, Edirne'nin tüm ilçelerinden haberlere ulaşabilirsiniz. Edirne son dakika haberlerini Edirne Jet Haber'le takip edin.