Karamollaoğlu Edirne'ye geliyor

Karamollaoğlu Edirne'ye geliyor
Saadet Partisi Edirne İl Kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi. İl kongresine Saadet Partisi  Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katılacak.Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl...

Saadet Partisi Edirne İl Kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi. İl kongresine Saadet Partisi  Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katılacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “Ülkemiz ve bölgemiz çok önemli bir zaman sürecinden geçmektedir. Adaletsizlik hiçbir zaman olmadığı kadar ciddi boyutlara çıkmıştır. Günü birlik kararlarla, rüzgara göre, plan ve program olmadan ülke yönetilemez. Dün beyaz denilene bugün siyah denilirse işin içinden çıkılamaz. Hamasetle siyaset olmaz. Dünyada hâkimiyet kurmak isteyen Siyonist zihniyet var. Siyonizm’in karşısında durmak şuur gerektirir. Azim gerektirir. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kongreler sıkıntılara çare olacak reçetelerin açıklandığı platformlardır. Milli Görüş’ün yeniden iktidarını müjdelemektedir." dedi.

Saadet Partisi Edirne İl Kongresi 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 14.00’te Keyif Düğün Salonunda (sanayi) yapılacak.