Korona sebebiyle borcu olanın suyu kesilmeyecek

Korona sebebiyle borcu olanın suyu kesilmeyecek
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, koronavirüs salgını nedeniyle 'hijyen tedbirleri' kapsamında, borcu olan abonelerin 2 ay boyunca sularının kesilmeyeceğini duyurdu.Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, sosyal medya hesapları...

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, koronavirüs salgını nedeniyle 'hijyen tedbirleri' kapsamında, borcu olan abonelerin 2 ay boyunca sularının kesilmeyeceğini duyurdu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklama ile 'hijyen tedbirleri' kapsamında belediyeye su borcu olan vatandaşların 2 ay süreyle sularının kesilmeyeceğini belirterek, “Sevgili hemşehrilerim; Edirne Belediyesi olarak koronavirüsüne karşı tüm önlemleri almaya devam etmekteyiz. Bu nedenle hijyen tedbirleri kapsamında Edirne Belediyesi tarafından konut aboneliklerinde su borcu olan vatandaşlarımız için iki ay boyunca su kesintisine gitmeme kararı aldık. Tüm vatandaşlarımızdan kişisel hijyenlerine dikkat etmelerini ve yapılan tüm uyarıları önemle takip etmelerini bir kez daha önemle rica ediyorum." dedi.