Sevgililer Günü’nde 7 çift 'evet' dedi

Sevgililer Günü’nde 7 çift 'evet' dedi
Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen 7 çift, hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti. Edirne Belediyesi Nikah Salonu, 7 nikaha ev sahipliği...

Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen 7 çift, hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti. Edirne Belediyesi Nikah Salonu, 7 nikaha ev sahipliği yaptı.

Evlenmek için bugünü bekleyen ve 14 Şubat’ı hayatlarının tarihi olarak evlenme cüzdanına yazdıracak olan çiftler, Edirne Belediyesi Nikah Salonu’nda ‘evet’ dediler. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; Nursu Hırçın ve Doğan Gümeci’nin nikahını kıydı.

Belediye Başkanı Gürkan, “Bugün hepimizin önünde birbirlerine verdikleri sözlerle, attıkları imzalarla, oluşturdukları bu mukaddes çatıda yetiştirecekleri evlatların da Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin izinden gitmelerini ve Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılacak evlatlar olmalarını temenni ediyorum.” diyerek, genç çifte Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Nutuk’ kitabını hediye etti.