Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi
Yayınlanma:
Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 1](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/1.jpg)
Edirne'de Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi.
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 2](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/2.jpg)
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Saraçlar Caddesi girişinde düzenlenen Kitap Okuma Etkinliğine katılım gösterdi.
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 3](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/3.jpg)
Çeşitli okullardan öğrencilerin ve velilerin katıldığı etkinlikte 7'den 70'e herkes katılım gösterdi.
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 4](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/4.jpg)
Öğrencilerle bir araya gelen Recep Gürkan, "Kitaplar kumbara gibidir. Nasıl ki kumbarayı doldurmak için bozuk paraları birer birer içine atıyorsak, beynimizin kelime kumbarasını da doldurmak için kitap okumamız gerekmekte." şeklinde konuştu.
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 5](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/5.jpg)
Kitabın öneminin vurgulandığı etkinliğin önümüzdeki yıl da tekrarlanmasını umuyoruz.
![Edirne'de Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi 6](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/04/575/6.jpg)