Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı
Yayınlanma:
Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 1](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-1.png)
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı’nda halkla bir araya geldi. İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan Mehmetçikleri de unutmayan Gürkan, Edirne’nin ilçelerini de gezerek, vatandaşlarla bayramlaştı.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 2](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-2.png)
Edirne Belediyesi Protokol Evi’ni de 24 mahalle muhtarıyla bir araya gelen Gürkan, burada fotoğraf çektiren gelin ve damadın mutluluğunu paylaştı. Başkan Gürkan, bayram sevinci yaşayan çocuklara, bayram harçlığı vermeyi de ihmal etmedi.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 3](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-3.png)
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 3 günlük Ramazan Bayramı’nda Edirnelilerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilk olarak, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve protokol üyeleriyle Selimiye Cami’nin avlusunda bir araya geldi.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 4](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-4.png)
Tüm Edirne Halkının Ramazan Bayramı’nı kutlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Birlik ve beraberlik duygularının paylaşılmasında dini ve milli günlerin önemi büyüktür. Bayramlar kırgınlıkların, küslüklerin unutulup, sevgi ve barış adımlarını atmak adına da güzel bir vesiledir. Bu vesile ile bizi birbirimize yakınlaştıran, sevgimizi, dostluk bağlarımızı güçlendiren Ramazan Bayramı coşkusunun ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini; savaşların ve kavgaların yerini, hoşgörü ve barışa bırakmasını temenni ediyorum’ dedi.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 5](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-5.png)
Başkan Recep Gürkan, daha sonra Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, burada görev yapan Mehmetçik ile bayramlaştı.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 6](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-6.png)
Edirne Belediye Başkanlığı Protokol Evi’nde 24 mahalle muhtarı ile bir araya gelen Başkan Gürkan, burada mahalle muhtarlarıyla bayramlaştı.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 7](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-7.png)
Gürkan, Protokol Evi’nde fotoğraf çektiren gelin ve damadın mutluluğuna da şahit oldu.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 8](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-8.png)
EDİRNE’NİN İLÇELERİNİ DE UNUTMADI Gürkan, daha sonra Edirne’nin ilçelerini ziyaret etti. Meriç, Adasahranlı, Küplü ve Uzunköprü’yü ziyaret eden Başkan Gürkan, buradaki vatandaşlarla bayramlaştı.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 9](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-9.png)
Gittiği yerlerde kahveleri, kafeleri ve esnafı ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ramazan Bayramı’nı Edirne halkıyla birlikte geçirmekten büyük keyif aldım. Onların bayramlarını kutlayarak, sorunları ve bizden istedikleri talepleri dinledim. Tüm Müslüman Alemi’nin, Edirnelilerin bayramını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 10](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-10.png)
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’la bayramlaşan vatandaşlar ise, “Başkanımız, Ramazan Bayramı’nda vatandaşla bir araya gelerek, halkla iç içe olduğunu bir kez daha kanıtladı. Dini ve milli bayramlara olan duyarlılığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızın her zaman yanımızda olması bizleri çok mutlu ediyor." diye konuştu.
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 11](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-11.png)
![Gürkan Edirnelilerle Bayramlaştı 12](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/07/1610/bayramlaşma-12.png)