Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi
Yayınlanma:
Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 1](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi1.png)
Balkan Yıldızı Spor Kulübü'nün yenilenen binasının açılış töreni 21 Kasım 2015 günü saat 12:00 civarında Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Amatör Spor Kulüpleri Başkanı İbrahim Acar'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 2](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi2.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 3](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi3.png)
Belediye bando takımının eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından kulüp başkanı ve milli antrenör Metin Eşme konuşma yaptı. Eşme konuşmasında, taekwondo sporuna maddi ve manevi desteğini belediye başkanı Gürkan'a teşekkür etti.
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 4](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi4.png)
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan konuşmasında tüm taekwondo sporcularına başarılar diledi.
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 5](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi5.png)
Recep Gürkan, taekwondo sporunda çeşitli şampiyonalarda şampiyon olan sporcularla poz verdi.
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 6](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi6.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 7](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi7.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 8](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi8.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 9](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi9.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 10](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi10.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 11](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi11.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 12](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi12.png)
Recep Gürkan, bu pozu Edirne Jet Haber'e özel verdiğini belirtti.
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 13](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi13.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 14](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi14.png)
![Yenilenen Balkan Yıldızı Kulüp Binasının Açılışı Gerçekleştirildi 15](https://cdn.edirnejethaber.com/gallery/2015/11/2599/balkanyildizi15.png)