İyi Parti İstanbul İl Başkanı Belli Oldu! Yücel Coşkun Kimdir?

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Belli Oldu! Yücel Coşkun Kimdir?
İYİ Parti tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul İl Başkanlığına Yücel Coşkun'un atandığı ifade edildi.

İYİ Partiden yapılan açıklamada, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Yücel Coşkun'un İstanbul İl Başkanlığına atandığı duyuruldu.

Coşkun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in tensipleriyle İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Kuruluşundan bu yana mücadelesini verdiğimiz İYİ Partimizin her kademesinde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de var gücümüzle mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Coşkun, bu zamana kadar emeği geçen bütün başkanlara ve yol arkadaşlarına teşekkür etti.

Yücel Coşkun Kimdir?

Aslen Gümüşhaneli olan Yücel Coşkun 1977 yılında, İstanbul'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul Çeliktepe'de, lise eğitimini Ümraniye Nevzat Ayaz Lisesi'nde tamamladı.

Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO ( Spor Bilimleri Fakültesi), Yüksek Lisans eğitimini de Marmara Üniversitesi Sağlıkbilimleri Enstitüsü'nde tamamlayan Coşkun, İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

İYİ Parti Kuruculular Kurulu üyesi olan Coşkun, İYİ Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı, İstanbul İl Sekreterliği, 27. ve 28. Dönem Milletvekilliği Adaylığı görevlerinde bulundu.