Dyson Kadın Sporcularla Reklam Filmi Çekimi Yaptı

Dyson Kadın Sporcularla Reklam Filmi Çekimi Yaptı
Dünyaca ünlü marka Dyson, kadın sporcularla buluşarak bir reklam filmi çekimi yaptı.

Dyson, yatırımların bir parçası olarak ülkemizin önde gelen kadın sporcularıyla buluşarak bir reklam filmine imza attı.

Marka, Dyson Supersonic saç kurutma makinesi dışında, Türkiye pazarında Dyson Airwrap saç şekillendirme ve kurutma seti, Dyson Corrale ve Dyson Airstrait saç düzleştiricileri ile kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Sporcular, voleybol sahasında buluşarak birlikte hem antreman yaptı hem de antreman sonrasında Dyson güzellik ürünleriyle saçlarını şekillendirdi.

Melissa Vargas, Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin Hassas Kurutma Başlığı ile saçını kuruturken, Ebrar Karakurt ise Dyson Şekillendirici Başlık ile saçını şekillendirdi.

Eda Erdem, Dyson Airwrap saç şekillendirme ve kurutma seti ile saçında bukleler oluştururken, Gizem Örge, Coanda Etkili Kurutma Başlığını kullanıp saçındaki elektriklenmeleri giderdi.

Zehra Güneş de, Dyson Airstrait saç düzleştirici ile saçlarını şekillendirdi.

Açıklamada sporcuların görüşlerine yer verilirken, Melissa Vargas, Antremanlar ve yoğun hazırlık süreçlerinde saçları hızlı bir şekilde kurutabilmenin önemine vurgu yaptı. Ebrar Karakurt ise, hem tarzına yakıştığını düşündüğünden hem de daha pratik olduğundan, saçlarını kısa kullanmayı sevdiğini kaydetti.

Eda Erdem, Saçların kendisi için bir aksesuar ve uzun saçların her zaman favorisi olduğunu aktarırken, Gizem Örge de, Boyalı saçın bakımının oldukça zor olduğunu belirtti. Zehra Güneş ise, ışık saçan ve doğal düzlükteki şaçların kendisi için olmazsa olmaz olduğunu aktararak, günlük hayatta olduğu kadar maçlarda da saçların nasıl görüneceğini oldukça önemsediğini ifade etti.

Kaynak:Haber Kaynağı