Altınyıldız'dan Erkeklere Stil Önerileri

Altınyıldız'dan Erkeklere Stil Önerileri
Altınyıldız Classics, kış aylarında da stil sahibi erkekleri şıklık ve fonksiyonellikle buluşturuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, soğuk hava koşullarına uygun olarak tasarlanan ve özel teknik donanımlarla zenginleştirilen parçalar, konforu ve pratikliği ile dikkat çekiyor.

Termo ceket, kaban ve puffer mont gibi ürünler, soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutarken, estetik detaylarıyla da ön plana çıkarıyor. Koleksiyonda yer alan kaban ve trikolarda kullanılan tonsürton renk geçişleri, rahat bir uyum yakalamak isteyenler için ideal seçenekler sunuyor.

Müflon kumaşların kullanıldığı kabanlar sezonun öne çıkan trendlerini yansıtıyor. Koleksiyondaki dış giyim ürünleri su geçirmezlik özelliği ile sert hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Burak Özçivit, "Günlük yaşamımda içindeyken iyi hissedebileceğim kıyafetler giymeye önem veriyorum. Altınyıldız Classics'in en beğendiğim ürünleri arasında değişken havaların kurtarıcı parçası, su itici ve ısı dengeleyici özelliğe sahip fonksiyonel montlar yer alıyor. Aynı zamanda iş seyahatlerimin vazgeçilmezi travel takımlar ve içinde rahat hissettiğim 360 derece her yöne esneyen hem şık hem de rahat pantolonlar favori parçalarımı oluşturuyor." ifadelerini kullandı.

Kış koleksiyonunda, kışa uygun olarak tasarlanan yün atkı, bere ve kasketler de bulunuyor. Bununla beraber renkli triko kazaklar, flanel oduncu gömlekler ve örgü kazaklar kış stilini tamamlayan tasarımlar arasında yer alıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı