Bilet Dükkanı'ndan Sevgililer Gününe Özel Seyahat Önerileri

Bilet Dükkanı'ndan Sevgililer Gününe Özel Seyahat Önerileri
Bilet Dükkanı, Sevgililer Günü planı yapmak isteyen çiftler için seyahat önerilerinde bulundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Bilet Dükkanı, çiftler için tatil noktalarını bir araya getiren Romantik Rotalar Rehberini paylaştı.

Rehberde, İstanbul'un yakınında bulunan ve araçla 2 saatte ulaşılabilecek Ağva ilk sırada yer aldı. Doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle öne çıkan ve yeşil ile maviyi buluşturan Ağva'ya gidecek çiftler, nehir kenarında yürüyüşler yapabiliyor, tekne turlarına katılabiliyor ve doğanın tadını çıkarabiliyor.

Adalar, Sevgililer Günü için önerilen rotalar arasında bulunuyor. Mevsimsel etkiler sebebiyle kışın ziyaretçi sayısı azalsa da İstanbul'un nostaljik sevdalarını temsil eden Adalar, dokusu ve mimarisiyle huzurlu bir Sevgililer Günü vadediyor.

Burgazada ise sakin ve huzurlu bir yer isteyenler için alternatifler arasında bulunuyor. Heybeliada'da tarihi alanları ziyaret edenler etkileyici bir atmosfer yakalama imkanı bulurken, Büyükada'da ise tüm günü gezerek geçirme imkanı yakalanıyor.

Doğayla buluşmak ve güne göl manzarasıyla başlamak isteyenlere Sevgililer Günü için Abant Gölü öneriliyor. Abant, küçük bir yer olmasına rağmen ziyaretçilerine sayısız aktivite sunuyor. Çiftler, manzara karşısında sevdiği kişi ile beraber olmanın tadını çıkarabiliyor, gün batımıyla göl kenarında yürüyüş yapabiliyor.

İstanbul'a sadece 1 saat 20 dakikalık uçak mesafesinde bulunan dünyaca ünlü Kapadokya, doğal güzellik ve tarihi bir doku sunuyor. Kapadokya'da sıcak hava balonuyla gökyüzüne yükselmek, gün batımıyla manzara eşliğinde romantik bir yürüyüş yapmak veya yer altı şehirlerini keşfetmek önemli aktiviteler arasında yer alıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı