Çifte Konser

Çifte Konser
Edirne'de kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ücretsiz konserler düzenlenecek.

Edirne Belediye Başkanlığı, kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Solistlerimizden Gönüllerimize Türküler" isimli Türk halk müziği konseri ile Türk sanat müziği konseri düzenleyecek.

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Halk Müziği Korosu; Şef Yaşar Özel yönetiminde 24 Şubat Cuma günü saat 20.00’de "Solistlerimizden Gönüllerimize Türküler" isimli halk müziği konseri verecek. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Konferans Salonunda müzikseverlerle buluşacak olan Türk Halk Müziği Korosu; halk müziğinin eşsiz ve unutulmaz parçalarını seslendirerek Edirnelilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yine Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Topluluğu; Şef Özgen Kıskaç yönetiminde 25 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de ETSO Konferans Salonunda müzikseverlerle buluşacak.

Türk kültürünün en önemli eserlerinin seslendirileceği konserlerin ücretsiz olduğunu ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; kültür ve sanat aktivitelerine önem veren sanatsever tüm Edirne halkını düzenleyecekleri konsere davet etti.

EJH