Sevgililer Günü Konseri

Sevgililer Günü Konseri
Edirne Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla konser düzenleyecek.

Edirne Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Sevgililer Günü konseri düzenleyecek. Trakyalıların yakından tanıdığı Sinem Senna ve Gökhan Yeniada, şarkılarıyla Edirnelilere muhteşem bir akşam yaşatacak.

Edirne Belediye Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü coşkusunu sokaklara taşıyacak. 14 Şubat 2017 Salı günü saat 19.30’da Saraçlar Caddesinde düzenlenecek olan konserde Edirnelilerin yakından tanıdığı ve sevdiği yerel sanatçılar yer alacak. Sinem Senna ve Rising Star Türkiye yarışması ile Edirne'yi, Edirne'nin tarihini, kültürel ve doğal güzelliklerini Türkiye’ye ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla Edirne Belediyesinin katkılarıyla hazırlanan 'Bülbülüm Altın Kafeste' türküsüne hazırlanan klipte de yer alan Gökhan Yeniada şarkılarıyla Edirnelilere farklı bir gece yaşatacak.

Bir ülkede sevginin, barışın ve kardeşliğin çok önemli olduğuna dikkat çeken Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  "Sevginin, huzurun, barışın, güvenin ve kardeşliğin başkenti Edirne’de, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevginin değerini bir kez daha hatırlayacağız. Ücretsiz düzenleyeceğimiz konsere tüm Edirne halkını davet ediyorum." dedi.

EJH