Edirne Sofrası'na Davet

Edirne Sofrası'na Davet
Edirne Belediyesi tarafından 1 Temmuz 2016 Cuma akşamı Saraçlar Caddesi'nde 'Edirne Sofrası' kurulacak.Ramazan ayının bereketini tüm Edirneliler ile paylaşmak isteyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadir Gecesinde Saraçlar...

Edirne Belediyesi tarafından 1 Temmuz 2016 Cuma akşamı Saraçlar Caddesi'nde 'Edirne Sofrası' kurulacak.

Ramazan ayının bereketini tüm Edirneliler ile paylaşmak isteyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadir Gecesinde Saraçlar Caddesi'nde kurulacak olan Edirne Sofrası'nda vatandaşlarla bir araya gelecek.

Ramazan ayının en güzel yanının birlik beraberlik içinde geçirilen bir iftar sofrası olduğunu belirten Gürkan, tüm Edirne halkını 1 Temmuz Cuma akşamı iftar saatinde Saraçlar Caddesi’nde kurulacak olan Edirne Sofrası’na davet etti.

edirnesofrasi2015

(Edirne Sofrası, 2015)

Ramazan ayının en özel gecesi olan Kadir Gecesinde Edirne Sofrası'nda Edirne halkıyla bir araya gelerek Ramazan’ın güzelliğini paylaşacaklarını ifade eden Gürkan, "Barışın, hoşgörünün, huzurun ve güvenin başkenti Edirne’de; Edirne'nin güzel insanlarıyla ekmeğimizi, inancımızı, birliğimizi ve beraberliğimizi paylaşmak için aynı sofrada buluşuyoruz." dedi.

EdirneJetHaber Haber Merkezi