Edirne'de Ekonomi Zirvesi

Edirne'de Ekonomi Zirvesi
Edirne Belediyesi ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği'nin organize ettiği "Edirne Ekonomi Zirvesi" programı düzenlenecek.

Edirne Belediyesi ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği'nin organize ettiği "Edirne Ekonomi Zirvesi" programı düzenlenecek.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Konferans Salonunda 19 Mart Cumartesi Günü Saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Edirne Ekonomi Zirvesinin moderatörlüğünü Gazeteci Celal Toprak yapacak.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği programda; Üniversite Sanayi İş Birliği Protokolü’nün İmza Töreni düzenlenecek. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ konuşmacı olarak yer alacağı Ekonomi Zirvesinde Edirne'nin ekonomisi ve sorunları masaya yatırılacak.

Edirne'de Ekonomi Zirvesi toplantısıyla kentin ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm kurum ve kuruluşlarla el ele vererek ekonominin daha da gelişmesi için çözümler üretileceğini söyledi.

EdirneJetHaber Haber Merkezi