Elektrik Kesintisinden Dolayı Su Verilemeyecek Mahalleler

Elektrik Kesintisinden Dolayı Su Verilemeyecek Mahalleler
TREDAŞ'ın 29 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştireceği bakım çalışmalarından dolayı su verilemeyecek mahalleler açıklandı.

TREDAŞ’ın 29 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştireceği bakım çalışmalarından dolayı Edirne genelinde elektrik kesintisini yaşanacağını belirten Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü yetkilileri, elektrik kesintisinden dolayı bazı mahallelere su verilemeyeceğini duyurdu.

Bakım ve onarım çalışmalarından dolayı pazar günü yaşanacak olan elektrik kesintisine dikkat çeken Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü yetkilileri, depolarda ve terfi merkezlerinde bulunan pompaların çalışabilmesi için elektriğe ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

Yaşanan elektrik kesintiden dolayı bazı mahallelere su verilemeyeceğini açıklayan yetkililer; su verilemeyecek mahalleleri ise şu şekilde açıkladı: "Çavuşbey, Dilaverbey, Mithatpaşa, Sabuni, Talatpaşa Caddesi, Adurrahman, Karaağaç, Yancıkçışahin, Şükrüpaşa, Fatih, Nişancıpaşa, Sarıcapaşa, Barutluk, Menzilahir, Meydan, Babademirtaş Mahalleleri’ne TREDAŞ'ın 29 Mayıs 2016 Pazar Günü gerçekleştireceği bakım çalışmalarından dolayı su verilmeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

EdirneJetHaber Haber Merkezi