Enez İçin 2 Müjde

Enez İçin 2 Müjde
Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Ankara’dan 2 önemli haberle döndü.

Edirne'nin Enez ilçesine göreve geldiği günden beri sıra dışı bir çizgi ile izleyenleri şaşırtan, bu tavırlarıyla sevgi ve takdir gören Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz, Ankara’dan 2 önemli haberle döndü.

Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, yaptığı temaslar sonucunda geçen yıl başlattığı "Enez'de satranç" hamlesini bu yıl daha kapsamlı olarak sürdürmek için gerekli görüşmeleri tamamladı ve 2. Enez Uluslararası Satranç Turnuvası'nın tarihini ilgililerle birlikte belirledi. Bu konuda kısa bir bilgiyi paylaşan Ersöz: "Enez satrançta artık önemli bir marka olma yolunda. Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tülay Hanım da en az bizim kadar heyecanlı. Geçen sene ilkini düzenlediğimiz Enez Uluslararası Satranç Turnuvası'nın ikincisi için 15 Eylül'de karar kıldık." dedi.

Ersöz ikinci müjdesini de üstü kapalı halı saha olarak açıkladı. Bu konuya da açıklık getiren Ersöz: "Spor Toto Teşkilat Başkanımız ile protokol imzaladık. Enez'e üstü kapalı halı saha geliyor. Destekleri için Sn. Nedim Uzun’a, Milletvekilimiz Rafet Sezen'e Sn. Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum." dedi ve "Enez için yapacak çok şey var." ifadesiyle sözlerini sonlandırdı. Edirne Jet Haber