Gürkan, Huzurevini Ziyaret Etti

Gürkan, Huzurevini Ziyaret Etti
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Babalar Gününde huzurevi sakinlerini ziyaret etti.Edirne Belediye Başkanlığı’nca Babalar Günü’nde Huzurevi’nde eğlence programı düzenlendi. Programa, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,...

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Babalar Gününde huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanlığı’nca Babalar Günü’nde Huzurevi’nde eğlence programı düzenlendi. Programa, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu’da katıldı. Huzurevi sakinleri ile birlikte Babalar Günü’nü kutlayan Başkan Recep Gürkan, hediyeler takdim ederek, yaşlılarla tek tek sohbet etti.

Hayatın anlamını ve tüm güzellikleri öğreten babaların, babalar günün kutlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu anlamlı günde huzurevinde kalan babalarımızın yanında olmak istedik.  Babalar bizim en değerli varlıklarımız. Bizi hayata hazırlamakta babalarımızın katkısı çok büyük. Baba, cesaretin ve dürüstlüğün sembolüdür. Ailenin temel direği olan baba, evlat için ise sırtını dayadığı bir dağdır. Babaların istediği tek şey evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak, onları vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmektir.” dedi.

Babalar Günü nedeniyle düzenlenen eğlencede, Sabri Çengel’in şarkılarıyla eğlenen huzurevi sakinleri, Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti.

babalar gününde huzurevi ziyareti 2