Kırkpınar Denetimi

Kırkpınar Denetimi
Edirne Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Birimi Müdürlüğü ekipleri, 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne gelen misafirlerin daha hijyenik ortamda hizmet alabilmesi için merkezdeki restoranları, umumi tuvaletleri ve...

Edirne Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Birimi Müdürlüğü ekipleri, 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne gelen misafirlerin daha hijyenik ortamda hizmet alabilmesi için merkezdeki restoranları, umumi tuvaletleri ve Sarayiçi'nde gıda satışı yapan işyerlerini denetledi.

Edirne Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, periyodik olarak devam eden denetimlerini 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali nedeniyle daha da arttırdı. Ekipler vatandaşın daha hijyenik koşulları hizmet almalarını sağlamak için merkezdeki restoran ve umumi tuvaletler ile Sarayiçi’nde gıda satışı yapan iş yerlerini mercek altına aldı.

 Denetledikleri işyerlerinde üretim, hijyen ve sağlık yönünden uyulması gereken kurallar hakkında da işyeri yetkililerine bilgi veren ekipler, "Yıl içerisinde periyodik olarak devam eden denetimlerimiz devam ediyor." dedi.

 !   FOTOĞRAFLARI, ÜZERİLERİNE TIKLAYARAK BÜYÜLTEBİLİRSİNİZ 

kırkpınar denetimi 1 kırkpınar denetimi 2 kırkpınar denetimi 3