Kız Meselesi Az Kalsın Can Alıyordu

Kız Meselesi Az Kalsın Can Alıyordu
3 Mayıs Pazar akşamı Zübeyde Hanım Parkı'nda meydana gelen silahlı saldırıyı gündeme ilk getiren Edirne Jet Haber ekibi olarak detayları daha olay olurken Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takipçilerimizle paylaşmıştık....

3 Mayıs Pazar akşamı Zübeyde Hanım Parkı'nda meydana gelen silahlı saldırıyı gündeme ilk getiren Edirne Jet Haber ekibi olarak detayları daha olay olurken Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takipçilerimizle paylaşmıştık. Olay hakkında tüm detaylar bugün geldi...

Edirne'de Zübeyde Hanım Parkı'nın bahçesine düzenlenen silahlı saldırıda, zanlıları yakalamak isteyen 2 polis memuru açılan ateş sonucu yaralandı.

Alınan bilgilere göre, parkın bahçesine yaya olarak gelen, ellerinde tabanca ve av tüfekleri olan, aralarında üniversite öğrencilerinin de bulunduğu grup ateş açarak kaçtı.

Olay yerinden geçmekte olan polis memurları Muzaffer Çoban ve Erkan Yıldırım zanlıları kovalamaya başladı. "Dur" ihtarına uymayan zanlılar, polislere ateş açtı. Elinden yaralanan Çoban ve vücudunun çeşitli yerlerine saçma isabet eden Yıldırım, sağlık ekiplerince Edirne Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Saldırının ardından kaçan zanlılar U.P, H.B, A.S. ve S.G. Edirne Sanayi Sitesi'nde yakalandı. Zanlıların, adliye bahçesine attığı av tüfeği ile 2 tabanca da bulundu.

Polis memurlarının sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Edirne Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan, yaptığı açıklamada, zanlıların İstanbul'dan geldiğinin belirlendiğini söyledi.

Olayın "kız meselesi"nden kaynaklandığının tespit edildiğini ifade eden Erdoğan, "Çay bahçesine ateş açan zanlılar yakalandı, izinli olmalarına rağmen olaya müdahale eden yaralı polislerimizin durumu iyi." şeklinde konuştu.

İşte Edirne Jet Haber ekibi olarak Twitter profilimizden an an paylaştıklarımız:

İlk Detaylar: Edirne Jet Haber

Kaynak: www.vatandasgazetesi.com.tr