Mali'li Musa Edirnespor'da

Mali'li Musa Edirnespor'da
Edirnespor’a  transfer olan Mali’li Musa Traore’nin imza töreni Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın katılımıyla gerçekleşti.Edirnespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Edirne Belediye Başkanı Recep...

Edirnespor’a  transfer olan Mali’li Musa Traore’nin imza töreni Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Edirnespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Üner, Cizrespor’dan transfer edilen Musa Traore ve kulüp yöneticileri katıldı.

Transfer çalışmalarına hızla başladıklarını ifade eden Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Üner, "İç transferde 12 kişiyle anlaştık. Dış transferde de takıma yeni ve profesyonel futbolcular kattık. Hedefimiz  şampiyonluk." dedi.

BAL Liginde mücadele eden Edirnespor’u şampiyon olarak görmek istediğini ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise, “Bir ilde aynı isimde iki takım olmaz dedik. İki takımı birleştirerek, gücümüzü tek takımda yoğunlaştırdık. Kent adına bir sinerji yaratmak, Edirnelileri aynı heyecanda buluşturmak istiyoruz” diye konuştu.

"Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz"

Edirnelilerin takıma sahip çıkacağına gönülden inandığını ifade eden Gürkan, "Edirneliler bir araya gelmez, Edirneliler taşın altına elini koymaz yanlış anlayışını, Edirnelilerin nasıl yıktığını hep birlikte göreceğiz. Edirneliler bir araya da gelecek, taşın altına elini de koyacak. Edirneliler bu takımın arkasında dimdik duracak. Ben Edirnelileri, ay yıldızın renkleriyle olan bu formaları almaya davet ediyorum. 'Sen yoksan bir kişi eksiğiz', 'Bu takım Benim' gibi inanılmaz güzel sloganlarımız var. Şampiyonlukta görüşmek üzere." dedi.

Edirnespor’a geldiği için çok mutluğu olduğunu belirten Mali’li Musa Traore, daha sonra alkışlar eşliğinde sözleşmesini imzaladı.

malili musa edirnesporda