Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Ömür Boyu Tatil Fırsatı Sunuyor

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Ömür Boyu Tatil Fırsatı Sunuyor
Sur Yapı Tatil Evleri GYO, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da dört mevsim tatil olanağı sağlıyor.

Sur Yapı Tatil Evleri GYO tarafından yapılan açıklamada, Sur Yapı Tatil Evleri GYO’nun "yeni nesil tatil" anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da dört mevsim tatil imkânı sunduğu ifade edildi.

8 kişilik 3+1, 6 kişilik 2+1 ve 4 kişilik 1+1 devre mülklere sahip olmak isteyenler 8 bin liradan başlayan taksit avantajlarından faydalanacak. Ev konseptinde ve otel konforunda tatil imkânı sunan şirketten devre mülk alanlar Antalya’da 1 hafta tatil fiyatına mülk sahibi oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, günümüz tatil trendlerinin "güvenli tatil" konsepti doğrultusunda şekillendiğini kaydetti.

Elmas, "Tatil evi" kiralamanın tercih edilen bir trend olarak yaygınlaştığını belirterek, "Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan devre mülk alanlar isterlerse tapulu mülklerini kiraya verebiliyor isterlerse satabiliyor. Bu yükselen trend doğrultusunda Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’ya yatırım ile çok kısa sürede kâra geçme fırsatı sunuyor. Uygun peşinat ve ara ödemelerle kolayca sahip olunabilecek olan devre mülklerin yaz sezonunda aylık taksitleri ise 6 kişilik 2+1 devre mülklerde 12 bin TL, 4 kişilik 1+1 devre mülklerde ise 8 bin lira." ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın full eşyalı "ev konseptinde" yeni nesil tatil anlayışıyla tasarlandığını vurgulayan Elmas, devre mülk sakinlerinin, Konyaaltı sahilindeki özel plajdan, SPA ve Wellness’e kadar pek çok imkândan doyasıya yararlanabileceklerini aktardı.

Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da çok çeşitli tematik havuzun bulunduğunu ifade ederek "Tesisimiz kumsallı yüzme havuzu, çocuk havuzları, dalga havuzu, kapalı havuzlar, zen havuzları ile kış aylarında kullanılmak üzere tasarlanan sıcak ve ısıtmalı havuzlarla devre mülk sakinlerine her mevsim birçok ayrıcalıklı su aktivitesi imkânı sağlıyor." dedi.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın doğa ile iç içe olmaktan hoşlananlar için cazip bir tatil mekanı olacağını kaydeden Elmas şöyle devam etti:

"Tesislerimizde farklı uzunluklarda koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile çeşitli orman aktivite alanları bulunuyor. Bu alanda komşularınızla birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz kır kahvesi, kır lokantası ve kafeler de mevcut. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da ayrıca macera parkuru, paintball sahası, mini bowling alanı, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, etkinlik alanları, gölet, dinlenme alanları, piknik ve barbekü alanları ile yoga, pilates, voleybol, futbol, basketbol, tenis, kardio gibi sporların yapılabileceği bir spor kulübü de bulunuyor."

Kaynak:Haber Kaynağı