Türk Sanat Müziği Topluluğundan Muhteşem Final (Videolu Haber)

Türk Sanat Müziği Topluluğundan Muhteşem Final (Videolu Haber)
Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Topluluğu, müzikseverlerle buluştu.

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Topluluğu, Edirne Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında müzikseverlerle buluştu. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İzmir Marşı'nı koro ile birlikte seslendirdi.

Türk Sanat Müziği Topluluğunun konseri, Şef Özgen Kıskaç yönetiminde 25 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Türk sanat müziğinin en güzel şarkıların seslendirildiği geceye Edirneliler büyük ilgi gösterdi. Geceye katılanlar, solistlerin söylediği şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Şef Özgen Kıskaç'a ve Türk Sanat Müziği Topluluğuna verdikleri konserden dolayı teşekkür eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, "Bizleri her zaman olduğu gibi yine olağanüstü bir konserle buluşturdunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama konserin finalini gerçekleştirmedik. Bence Edirne’de de çiçekler açmalı." dedi. Bunun üzerine Gürkan, İzmir Marşı'nı koro ile birlikte seslendirdi. Seyircilerin eşlik ettiği İzmir Marşı, salonda büyük bir coşku yarattı.

Haber Videoları

EJH