Vali Özdemir Lalapaşa'da İncelemelerde Bulundu

Vali Özdemir Lalapaşa'da İncelemelerde Bulundu
Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne'nin Lalapaşa ilçesine giderek Hamzabeyli Sınır Kapısında incelemelerde bulundu. Edirne Vali Yardımcısı ve Lalapaşa Kaymakam Vekili Mustafa Karslıoğlu tarafından karşılanan Özdemir, gümrük...

Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne'nin Lalapaşa ilçesine giderek Hamzabeyli Sınır Kapısında incelemelerde bulundu. Edirne Vali Yardımcısı ve Lalapaşa Kaymakam Vekili Mustafa Karslıoğlu tarafından karşılanan Özdemir, gümrük sahasının toplantı salonunda köy muhtarları ile bir araya geldi.

Vali Özdemir Lalapaşa ilçesindeki Hamzabeyli Sınır Kapısına giderek sahada incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Hamzabeyli Sınır Kapısındaki toplantı salonunda Lalapaşa ilçesine bağlı köy muhtarları ile bir araya gelerek köylerdeki sorunlar hakkında bilgiler aldı. Vali Özdemir, köylerdeki sorunların KÖYDES kapsamında İl Özel İdaresi tarafından giderileceğini söyledi

Vali Özdemir muhtarlarla yaptığı toplantının ardından Lalapaşa Kaymakamlığını ziyaret etti. Lalapaşa Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Bülent Şahinşah ile görüşen Vali Özdemir daha sonra Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.

Vali Özdemir’in Lalapaşa ziyaretinde Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Karslıoğlu, Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Kamuran Ersan da hazır bulundu.

EJH