'Yavru TEMA' Gönüllüsü Oldular

'Yavru TEMA' Gönüllüsü Oldular
Plevne İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri, 'Yavru TEMA' üyesi oldular.

Plevne İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri, 'Yavru TEMA' üyesi oldular. TEMA Vakfı Edirne İl Temsilci Yardımcısı Cansın Çoğal tarafından öğrencilere TEMA rozeti takıldı ve TEMA üyelik kartı verildi.

Plevne İlkokulunda gerçekleştirilen etkinliğe TEMA yetkilileri, Okul Müdürü Atalay Cüce, 3/A sınıf öğretmeni Cavide Özer, Trakya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü, Genç TEMA öğrencileri toplum hizmeti kapsamında katıldılar. Plevne İlkokulunda 3/A sınıfında okuyan 37 öğrenciye TEMA Vakfı rozeti takıldı ve TEMA Vakfı üyelik kartı verildi.

TEMA Vakfının doğaya temas eden, günlük hayattaki uygulamalarla birlikte doğaya etkilerini bilen ve sürdürülebilir yaşam için dost uygulamalarının küçük yaşlarda başladığını belirten, TEMA Vakfı Edirne İl Temsilci Yardımcısı Cansın Çoğal: "Yavru TEMA üyesi olan öğrencilerimiz doğada geçirdikleri zamanın artması, doğayı hissederek, dokunarak, koklayarak ve duyarak farklı deneyimleri yaşama fırsatı buluyor. Çocuklarımızı ‘Yaşamı Keşfediyorum’ sloganıyla doğada daha çok vakit geçirmeye davet ediyoruz. Bu onurlu ve kutsal görevin gönüllü savunucuları arasında yer alan Plevne İlkokulu TEMA gönüllüsü sınıf öğretmenimiz Cavide ÖZER ’e ve öğrencilerine çevreye olan duyarlı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz." dedi. Edirne Jet Haber