Amazon'un Gülümseten Kasım Fırsatları Kullanıcıları Bekliyor

Amazon'un Gülümseten Kasım Fırsatları Kullanıcıları Bekliyor
Amazon Türkiye'nin Gülümseten Kasım Fırsatları", tüm kategorilerde popüler markaların ve sezonun olmazsa olmaz ürünlerinin yanı sıra giyim kategorisinde de cazip indirimler sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Amazon, kasımın sonuna kadar sürecek alışveriş etkinliği "Gülümseten Kasım Fırsatları" ile sadece elektronik, ofis, ev yaşamı ürünleri, spor, kişisel bakım gibi kategorilerdeki ürünler değil aynı zamanda en moda markaların giyim ürünleri de oldukça cazip indirimlerle müşterilerle buluşuyor.

"Gülümseten Kasım Fırsatları" sadece büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıca tüketicilerin alışverişlerini en iyi avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım'ın sonuna kadar müşteriler, seçili ürünlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanabiliyor.

"Gülümseten Kasım Fırsatları" kampanyasında Prime üyeleri tüm kampanyalarda olduğu gibi kendilerine sunulan ayrıcalıklarla Amazon'un yaşattığı deneyimin keyfini katlayarak çıkarıyor.

Amazon'un müşterilerine alışveriş ve eğlencenin en iyisini sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye'deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL'ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor. Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.

Ayrıca kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri aynı zamanda "Çok Al & Az Öde" ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor. Üstelik "Gülümseten Kasım Fırsatları" boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım'a kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Prime üyelerin Amazon hesabına tanımlanıyor.

Bunların yanı sıra Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV'lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.

Prime Gaming ile de tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv'de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

"Gülümseten Kasım Fırsatları" etikliğinden faydalanmak için tüketiciler, www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olarak Prime ayrıcalıklarından yararlanabiliyor.