Jeep Kullanıcılarına Çevre Dostu Yolculuk Sunuyor

Jeep Kullanıcılarına Çevre Dostu Yolculuk Sunuyor
Jeep, SUV elektrifikasyonunun global lideri olarak kategorinin geleceğini şekillendirme yolunda ilerlerken, gelecek dönemde piyasaya süreceği tüm modelleriyle bu vizyonu desteklemeyi planlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Jeep, maceraya ve özgürlüğe giden yolda arazi kabiliyetini ve yüksek performansı, "en çevre dostu" sürüş deneyimiyle birlikte sunuyor.

Ürün yelpazesi 4xe şarj edilebilir hibrit ve e-Hybrid modellerinden oluşan marka, elektrifikasyon yolculuğuna 2030'da "0 emisyon özgürlüğü" vizyonuyla iddialı bir şekilde devam ediyor.

Marka, SUV elektrifikasyonunun global lideri olarak kategorinin geleceğini şekillendirme yolunda ilerlerken, önümüzdeki dönemde piyasaya süreceği tüm modelleriyle bu vizyonu desteklemeyi planlıyor.

Türkiye'de Renegade ve Compass e-Hybrid ve 4xe plug-in hybrid modelleri, yeni nesil hibrit teknolojileri sayesinde çevreci ve yakıt tüketiminde avantajlı olmaları ile de öne çıkıyor.

Küçük SUV segmentinde yer alan Renegade e-Hybrid, markanın 7'li ızgara ve trapezyonel çamurluklar gibi güçlü mirasını yansıtıyor. Kompakt SUV modeli Compass e-Hybrid ise konfor, kabin genişliği ve en son teknolojiye sahip özellikleriyle ön planda.

Her iki modelde de yer alan e-Hybrid güç sistemi, EV özelliğiyle sürücülere tamamen elektrikli modda araç kullanma imkanı sunuyor. E-Hybrid modeller, ulaşılabilir olmalarıyla da tamamen elektrikli Jeep ürün gamına giriş noktası olma özelliği taşıyorlar.

Ekime Özel Satış ve Kredi Koşulları

Renegade, ekim sonuna kadar Koç Fiat Kredi'den "200 bin TL'ye 12 ay, yüzde 0" faizli kredi ve 100 bin TL'ye varan showroom özel indirimle 1 milyon 460 bin TL'den başlayan fiyatlara sunuluyor

Compass, kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi'den "200 bin TL'ye 12 ay, yüzde 0" faizli kredi ve 175 bin TL showroom özel indirimiyle 1 milyon 824 bin 450 TL'den başlayan fiyatlarla satışta.