Teknosa Kasım Kampanyasının Yıldızlarını Açıkladı

Teknosa Kasım Kampanyasının Yıldızlarını Açıkladı
Teknosa'da kasım kampanyaları kapsamında akıllı telefonlardan robot süpürgelere, yeni nesil kulaklıklardan fritözlere pek çok ürün büyük ilgi gördü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, teknoloji tutkunlarının her yıl merakla beklediği kasım kampanyalarını pek çok fırsatla büyüten Teknosa’da kasım ayının yıldızları da belli oldu.

Tüketicileri tüm yeni teknolojilerle buluşturan teknosa.com verilerine göre kasım alışverişlerinde ciro bazında akıllı telefonlar, kablosuz ve robot süpürgeler, yeni nesil kulaklıklar, espresso makineleri ve Smart TV’ler ön plana çıktı. Müşterilerin en çok ilgi gösterdiği bu ürünlerin yanı sıra adet bazında da buharlı ütüler, epilasyon cihazları ve fritözler yükselişini sürdürdü. Ayrıca gaming notebooklar ve akıllı saatler de kasım boyunca tercihlerde öne çıkan ürünler arasında yer aldı.

Tüketiciler akıllı telefonlarda özellikle iPhone’un modellerini tercih ederken, TV’lerde hafif ve şık tasarımın yanı sıra yüksek çözünürlüğe önem vermeyi sürdürdü. Robot süpürgelerde emiş gücü, şarj süresi gibi birçok faktörü göz önünde bulunduran tüketiciler, kulaklık seçimlerinde pil ömrü gibi kriterlere dikkat etti.

Cep telefonları tüm yaş gruplarının gözdesi olmayı sürdürürken, 18-24 yaş arası gençler kulaklık ve kablosuz süpürge, 35-44 yaş arası tüketiciler akıllı bileklik, 45-54 yaş aracı tüketiciler tablet, 65 ve üzeri tüketiciler de ütü, fritöz gibi küçük ev aletlerindeki fırsatları da değerlendirdi.