Vodafone Flex'ten Sevgililer Günü Kampanyası

Vodafone Flex'ten Sevgililer Günü Kampanyası
Vodafone Flex, Sevgililer Günü alışverişlerine özel binlerce üründe indirim fırsatı sunuyor.

İSTANBUL (AA) - Vodafone Flex, Sevgililer Günü alışverişlerine özel binlerce üründe indirim fırsatı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında online ve fiziksel Vodafone mağazalarında Huawei, Samsung ve Vivo gibi markalara ait seçili teknolojik cihazlarda çeşitli indirim imkanı tanınıyor.

Vodafone müşterileri, bu çerçevede, Huawei Watch GT 4 akıllı saat serisinin farklı modellerinde 1500 lira indirim ve kredi kartsız 12 taksit imkanı sunuyor. Huawei Freebuds SE 2 Bluetooth kulak içi kulaklıklarda ikinci ürüne yüzde 30 indirimle sahip olma imkanı bulunuyor.

Samsung Watch 6 Classic 47mm akıllı saat alanlara Watch 6 40mm ürününde yüzde 35 indirim, Samsung Buds FE Bluetooth kulak içi kulaklıkların ikincisine ise yüzde 40 indirim uygulanıyor. Şubat boyunca kişisel dijital asistan TOBi'ye "Sevgililer Günü" yazan Vodafone'lular arasından seçilen 10 kişi Vivo kulaklık ya da Vivo Y27 akıllı telefon kazanma şansı yakalıyor.

- "Pek çok ürünü indirimli fiyatlarla sunuyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, müşterilerinin teknoloji alışverişlerine özel sundukları avantajlarla her zaman onların yanında olmaya devam ettiklerini belirtti.

Mağazalardan ve online kanallardan müşterilerinin her tür teknoloji ihtiyacına yönelik kampanyalar düzenlediklerini kaydeden Şahin, "Sevgililer Gününe özel kampanyamızda da akıllı saatten kablosuz kulaklığa kadar pek çok ürünü indirimli fiyatlarla sunuyoruz. Bu anlamlı günde sevdiklerini teknolojik bir ürünle sevindirmek isteyen herkesi Vodafone'a bekliyoruz." ifadelerini kullandı.