Sedefçi: Belediye Beceremeyeceğini Kabul Etti

Sedefçi: Belediye Beceremeyeceğini Kabul Etti
Edirne'nin eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi, konuşmasında Recep Gürkan başkanlığındaki belediye yönetimini hedef aldı.

Edirne'nin eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi, başkanlığı döneminde daha yoğun kar yağışlarının o zamanki imkanlara rağmen üstesinden geldiklerini belirterek, "Sanırım mevcut belediye yönetimi bu işi bu akşam beceremeyeceğini kabul etti." dedi.

1989-1999 ve 2004-2014 yılları arasında, toplam 20 yıl Edirne'de belediye başkanlığı görevini yürüten Hamdi Sedefçi, Recep Gürkan başkanlığındaki belediye yönetimini hedef aldığı mesajında, "Başkanlığım döneminde daha yoğun kar yağışlarının o zamanki imkanlara rağmen üstesinden gelmiştik. Sanırım mevcut belediye yönetimi bu işi bu akşam beceremediğini kabul etti." sözlerine yer verdi.

"HASTANE YOLLARI BİLE KAPALI. TECRÜBELERİMDEN YARARLANABİLİRSİNİZ"

Sedefçi, "Hastane yolları bile kapalıymış. Halkımızın mağdur olmaması için beni arayabilir, tecrübelerimden faydalanabilirsiniz. Edirne için elimden geleni yapmaya hazırım. Belediyedeki yetkili arkadaşlar arayıp yardım alabilir, telefonlarım açık, adresim belli." dedi.

GÜRKAN'DAN YANIT GELDİ

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın, eski belediye başkanı Hamdi Sedefçi'ye verdiği cevabı okumak için buraya tıklayınız.

EJH